Zemin Pazarı

Parke Pazarı

Nasıl Sipariş Verebilirim?

www.zeminpazari.com.tr den anasayfadan tüm ürünlerimizin markalarını ve bu markalara ait tüm renk seçeneklerimizi ürün özellikleriyle beraber detaylı olarak inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürünü aksesuarlı veya aksesuarsız olarak sepete ekleyerek ödemeyi tamamlamanız halinde alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Sitenizin Güvenliği Nasıl Sağlanmaktadır?

www.zeminpazari.com.tr üzerinden yapılan alışverişler 128 bit SSL sertifikası ile güvenliği sağlanmaktadır. Ayrıca sitemizde 3D Secure sistem mevcuttur.

Ürün Teslimatı Nasıl Yapılmaktadır?

www.zeminpazari.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerinizin teslimatı iki seçenekli olarak gerçekleşmektedir. Birinci seçenek: Anlaşmalı olduğumuz; sektöründe güvenilirliği ilke edinmiş olan nakliye şirketi Fillo kargo ile çalışmaktayız. İkinci seçenek ise: Merkez adreslerimizden tarafınzdan belirleyeceğiniz üçüncü şahıslarca veya nakliye firmaları aracılığıyla nakliye bedeli size ait olmak kaydıyla siparişini vermiş olduğunuz ürünü teslim alabilir ya da aldırabilirsiniz. 100 m2 ve üzeri alışverişlerinizde anlaşmalı nakliye firmaları ile merkez adreslerimizden teslim almanız veya teslim aldırmanız tarafımızdan tavsiye edilir.

Siparişlerimi Nasıl Takip Edebilirim?

www.zeminpazari.com.tr den vermiş olduğunuz siparişler için verilen sipariş numarası ile ana sayfadan sipariş takip modülünden siparişinizin hangi aşamada olduğunu izleyebilirsiniz.


Ana sayfaAna sayfa

Hesabım

Kullanıcı Adınız

Şifre


Şifremi unuttum
Üye Olmak İstiyorum

Sepet  

(boş)
Güvenli Ödeme