Zemin Pazarı

Parke Pazarı

Siparişim Nasıl ve Ne Zaman Ulaşır?

www.zeminpazari.com.tr sitesi alışveriş yapan müşterilerimizin kredi kartı güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişlerinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme ve fatura bilgilerini kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu nedenle, ermiş olduğunuz siparişlerin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin, ödeme ve fatura bilgilerinizin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size güvenli bi şekilde ulaşması gerekmektedir. Sipariş onayının sağlıkı olarak alınması halinde, ürünün nakliyesi www.zeminpazari.com.tr tarafından Fillo Kargo ile gönderilecekse siparişler kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içine en geç 2 iş günü, İstanbul dışına en geç 4 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

Ulaşım Bedeli

www.zeminpazari.com.tr 'den yapılan alışverişlerde nakliye iki aşamalı seçenek olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Birinci aşamada siparişler Fillo Kargo ile istenirse nakliye bedeli ödeme seçenekleri bölümünde verilen sipariş miktarına göre toplam bedele ilave edilerek adresinize teslim edilir. İkinci aşamada siparişler tarafınızdan veya 3. şahıslarca (Nakliyat ambarları) merkez adreslerimizden teslim alınabilmektedir. 100 m2 ve üzeri siparişlerinizde ikinci aşama tavsiye edilir. Nakliye ilk aşamada olduğu gibi ikinci aşamada da Müşteriye aittir.

Haftasonu Siparişleri

Cuma günü ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler, siparişinizin onaylanması durumunda bir sonraki iş günü işleme alınır ve ürünün teslim şeklinin hangi aşamada olduğu alıcıya mail yoluyla iletilir.

Sipariş Stok Sorunları

Siparişlerinizde tedarikçi firmaların stoklarında nadir de olsa tükenen ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtiat telefonlarınızdan veya e-posta adreslerinizden mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Bu gibi durumda size ulaşabilmemiz için kişisel bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmuş olmanız gerekmektedir. Aksi halde firmamızın söz konusu sorumluluğu vermiş olduğunuz hatalı bilgilerden dolayı ortadan kalkmaktadır.

Alternatif Alıcı Bilgileri

www.zeminpazari.com.tr 'dan verdiğiniz siparişlerde, teslimat bilgileri alanında alternatif alıcı kısımları dikkatle doldurulmalıdır. Verdiğiniz siparişlerinizi, belirlemiş olduğunuz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

Hatalı veya Eksik Siparişler

Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde lütfen hemen bizimle irtibata geçiniz. www.zeminpazari.com.tr anlaşmalı olarak Fillo Kargo firmasıyla çalışmaktadır.

 


Ana sayfaAna sayfa

Hesabım

Kullanıcı Adınız

Şifre


Şifremi unuttum
Üye Olmak İstiyorum

Sepet  

(boş)
Güvenli Ödeme