Zemin Pazarı

Parke Pazarı

www.zeminpazari.com.tr ' da Kredi Kartlı Ödeme Sistemi Güvenliği

www.zeminpazari.com.tr 'dan alışveriş yapan müşterilerinin kredi kartı güvenliğini ilk planda tutmaktadır. www.zeminpazari.com.tr 'da güvenliğiniz için verilen siparişlerin ödeme , fatura , teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir birim bulunmaktadır.Bu nedenle , www.zeminpazari.com.tr ' dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir. www.zeminpazari.com.tr 'dan Türkiye"nin en yaygın bankalarının online ödeme altyapısı olarak Sanal POS sistemini kullanmaktadır.

www.zeminpazari.com.tr "da dünyanın en gelişmiş güvenlik sistemi olan ve alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

SSL yazılımları , müşteri-işletme-banka arasındaki bilgi akışının,çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan zor olan 64 bit teknolojileriyle şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Zeminpazarı’na üye olurken ya da üye olduktan sonra verdiğiniz tüm kimlik bilgileri, adres ve iletişim bilgileri sadece

Zeminpazarı’nda yapmış olduğunuz işlemlerde kullanılacak olup, üçüncü şahıslarla asla paylaşılamazlar. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi tercihleriniz dahilinde Zeminpazarı’ na bildirebilirsiniz.

Zeminpazarı’na vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa bu alanları doldurmak zorunda değilsiniz.

Sitemizde 3-D Secure Ödeme Sistemi Mevcuttur.

 


Ana sayfaAna sayfa

Hesabım

Kullanıcı Adınız

Şifre


Şifremi unuttum
Üye Olmak İstiyorum

Sepet  

(boş)
Güvenli Ödeme